isikbilgisayar/bakım

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır


Tüm renkli ve siyah beyaz laser yazıcıların belli aralıklarla periyodik bakım hizmetine ihtiyacı vardır. Özellikle dolum toner kullanıyorsanız, çalışma ortamınız tozlu ise, bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa, yağ,toz vb. dış etmenlere maruz kalıyorsa yazıcınızda problemler ortaya çıkabilir. Yazıcınızda silik basma, çıkışlarınızda lekeler oluşuyorsa, yazıcınızdan normal olmayan sesler geliyorsa vakit geçirmeden bakım yaptırınız. Bakım yaptırarak yazıcılarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle multifunction (çok fonksiyonlu) yazıcılar dış etmenlerden daha çok etkilenir. fotokopi çekerken silik baskı, gönderdiğiniz fakslarda silik baskı ve okunabilirliğin düşüklüğü gibi sonuçlar bakım yapılmayan yazıcılarda en çok görülen problemlerdir.


Her marka ve model yazıcı, çok fonksiyonlu lazer ya da mürekkepli yazıcılarınızdaki sorunların çözümü artık daha kolay.

  • Mekanik ünite bakımı ve temizliği yapılır
  • EPSON yazıcılarda kafa, kayış, drum, toner vb. üniteler kontrol edilir, böylece; geç ısınma, bekletme, silik baskı, kağıt sıkışması, çoklu kağıt alma, toner algılamama, toner ve kartuş hataları da girilmiş olacaktır.
  • EPSON Tarayıcılardaki hassasiyet sorunu, okuma kafası mekanik problemleri giderilir
  • EPSON Plotter lardaki hata kayıtları incelenir, yıpranan ve sorun yapması muhtemel parçaların değiştirilmesiyle ilgili bilgi verilir, değiştirilir.

Bütün bu işlemlerden sonra cihazlarınız eskisinden daha performanslı, sorunsuz ve stabil olarak çalışacaktır. Uzun ömürlü bir kullanım için bu işlemlerin çalışma koşullarına göre en fazla 2 yılda bir tekrar edilmesi gerekir.bimcell tl yükleme