5 Review(s)
L310, yüksek kaliteli ve en uygun maliyetli baskı isteyen ev ve ev-ofis kullanıcıları için idealdir. Yüksek kapasiteli mürekkep depolarıyla kullanıcılar artık, daha düşük maliyetle daha fazla baskı alabilir. Kolay ve sorunsuz kurulum, verimliliği artırmak ve kesintileri engellemek için hemen çalışmaya başlamanıza yardımcı olur. Epson Micro Piezo teknolojisi ve dakikada 9,2 sayfalık2 ISO baskı hızı yüksek kaliteli ve istikrarlı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlar.
btn1 btn1 btn1 btn1
Temel Özellikler Ultra düşük maliyetli baskı: Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı İki yıl yetecek mürekkep dahildir1: 13,000 sayfa siyah-beyaz ve 6,500 sayfa renkli3 Yüksek kaliteli ve güvenilir sonuçlar: Micro Piezo teknolojisi ve orijinal Epson mürekkep İçiniz rahat olsun: Epson'un iki yıl garantisi kapsamındadır Kullanıcı dostu: Basit ve sorunsuz kurulum ve bakım
Daha fazla verimlilik L310'nin kurulumu kolay ve sorunsuz olduğundan, hemen baskı almaya başlayabilirsiniz. Mürekkeplerin yeniden doldurulması gerektiğinde hızlı doldurma teknolojisi işinizi kolaylaştırarak çalışmama süresini kısaltmanızı sağlar. Epson orijinal mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırır.
Epson kalitesinde baskı Hedefe yönelik mürekkep tankı yazıcıyla tam entegre olduğundan ve orijinal Epson mürekkep şişeleri açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırdığından, dağınıklık söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca iki yıllık üretici garantisiyle birlikte verilen L310 içinizin rahat olmasını sağlar.
Kartuşlarla vedalaşın L310, hem siyah-beyaz hem de renkli baskıda son derece uygun sayfa başına maliyet sağlar. Dört adet renkli Epson mürekkep şişesine (cyan, sarı, macenta, siyah) ek olarak fazladan iki adet siyah mürekkep şişesiyle birlikte verildiğinden, hemen kullanmaya başlamak için her şeye sahip olursunuz. Entegre yüksek kapasiteli mürekkep tankı, kullanıcıların başlangıçtaki mürekkep setiyle siyah-beyaz olarak 13.000 ve renkli olarak 6.500 sayfa renkli3 baskı alabilmesini sağlar ve mürekkep satın almadan önce daha uzun bir zaman aralığı kazandırır.