5 Review(s)
Yüksek kaliteli ve en uygun maliyetli baskı, tarama ve kopyalama için bir çözüm arayan ev ve ev ofisi kullanıcıları, L382'ye bayılacak. Yüksek kapasiteli mürekkep tankı sistemi, çok düşük bir maliyetle binlerce sayfa sunabilir. Hızlı ve sorunsuz kurulumuyla kullanımı en başından beri çok kolay. Ayrıca kenarlıksız fotoğraf baskısı sunuyor.
btn1 btn1 btn1 btn1
Kartuşlara veda edin – iki yıl yetecek mürekkep İster siyah-beyaz, ister renkli baskı yapıyor olun, L382, iki yıl yetecek mürekkebiyle sayfa başına son derece uygun bir maliyet sunuyor. Mürekkep kartuşunu değiştirmeye gerek kalmadan, inanılmaz bir biçimde siyahta 13.000 sayfaya ve renklide 6.500 sayfaya kadar baskı² almak için yeterli olacak mürekkeple birlikte kullanıma sunuluyor. Standart olarak bir mürekkep seti ve ayrıca fazladan iki siyah şişeyle birlikte veriliyor.
Kolay ve hızlı L382 ile hemen çalışmaya başlayın. Bu yazıcı, hızlı ve sorunsuz kurulumuyla en başından beri daha verimli olmanızı sağlar. Artık 10 sf/dk baskı hızlarıyla belgelerinizi beklemek zorunda kalmayacaksınız Epson kalitesinde baskı L382 sayesinde güvenilir ve düşük maliyetli baskının sorunsuzca tadını çıkarın. Tam entegre ve amacına yönelik tasarlanmış mürekkep tankından Epson orijinal mürekkep şişelerine kadar her öğe, uyum içinde çalışmak için tasarlandı. Damlatmayan nozüller, açıklayıcı etiketler ve hızlı doldurma teknolojisiyle, mürekkep tankını doldurmak çok kolay ve zahmetsiz. Epson'un Micro Piezo teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli ve tutarlı baskılar için L382'ye güvenebilirsiniz. Ayrıca 1.200 dpi tarayıcısının ve kenarlıksız fotoğraf baskısının keyfini sürebilirsiniz. Bu gerçekten eksiksiz bir paket; hatta daha fazla gönül rahatlığı için iki yıllık üretici garantisiyle birlikte geliyor.
Ultra düşük maliyetli baskı, tarama ve kopyalama: Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı İki yıl yetecek mürekkep1: 13.000 sayfa siyah-beyaz ve 6.500 sayfa renkli² Ekstra mürekkepler dahil: Bir standart mürekkep seti ve ayrıca fazladan iki siyah şişeyle birlikte Yüksek kaliteli ve güvenilir sonuçlar: Micro Piezo teknolojisi ve orijinal Epson mürekkep İçiniz rahat olsun: Epson'un 2 yıllık garantisi kapsamındadır
T6641 BLACK İNK BOTTLE 70ML T6642 CYAN İNK BOTTLE 70ML T6643 MAGENTA İNK BOTTLE 70ML T6644 YELLOW İNK BOTTLE 70ML