5 Review(s)
Ailenizin tüm üyeleri bu yüksek kaliteli, çok yönlü projektörün keyfini sürecek. Büyük ekranda filmler veya aile fotoğraflarınızı izlemek ve hatta keskin ve net sunumlar gerçekleştirmek için şık tasarımlı EB-S31 hem ev hem de ofisinize ideal olarak uyar. Taşıması kolay ve kurulumu hızlı projektörle kullanıcılar, üstün kalitede içeriği hemen izlemeye başlayabilirler.
btn1 btn1 btn1 btn1
15 yıllık eğlence Projektörle her gün bir film izliyor bile olsanız, uzun bir lamba ve filtre ömrüyle lamba veya filtrenin değişimi için 15 yıl geçmesi gerekir1.
Yüksek kaliteli, parlak görüntüler 3LCD teknolojisi ve eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı sayesinde rakip ürünlerden üç kat daha parlak2 üstün kaliteli görüntüleri tecrübe edin. 15.000:1 kontrast oranı sayesinde içeriğinizi daha önce hiç olmadığı gibi görüntüleyin ve açıkça görülen gölgeler sunan net ve kesin siyahlarla en küçük ayrıntıları bile seçin.
Büyük resim Farklı kaynaklardan içerik alma ve 300 inçe kadar devasa boyutlarda görüntüleme becerisine sahip EB-S31, kullanıcıların yüksek kaliteli dijital video ve ses içeriği yayınlamasına olanak tanıyan bir HDMI giriş kullanır. Fotoğraflarınızı ve belgelerinizi Epson'un iProjection uygulaması3 ile doğrudan akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yansıtabilirsiniz.
Sorunsuz bir kurulum için gereken her şey dahildir Beraberindeki taşıma çantası projektörün odadan odaya taşınmasını kolaylaştırır. Düşey ve yatay trapezoid düzeltme özellikleri sayesinde projektör, görüntüler bozulmadan çok sayıda yerde kurulabilir.